ფასი: 399 ლარი 799 ლარის ნაცვლად
მახასიათებლები:
- ბრენდი: Walton
- მოდელი: W32D120G
- ეკრანის ზომა: 32" (81სმ)
- გაფართოება: 1366 X 768
- ტიპი: LED TV
- განახლების სიხშირე: 60 Hz
- განათების ტიპი: DLED
- ეკრანის ფერები: 16.7M
- ოპერაციული სისტემა: Android 9.0 (Android TV)
- CPU: Quad Core ARM Cortex
- GPU: Multi Core Mali
- დაკავშირება: HDMI x 3, USB x 2
- ტუნერი: AV x 1
- კავშირის სტანდარტი: Bluetooth, Wi-Fi
- დინამიკები: 2 X 8W
- აუდიო სისტემა: 2 Ch Speaker System
- ზომა სადგამით: 733mm × 191mm × 477mm
- ზომა სადგამის გარეშე: 733mm × 78mm × 443mm
- წონა სადგამით: 3.84 KG
- წონა სადგამის გარეშე: 3.78 KG
- ვიდეო: AVI; MP4; TS/TRP; MPG; MOV; DAT; VOB; RM/RMVB
- აუდიო: MP3; WAV
- სურათი: JPG/JPEG/BMP/PNG
გარანტია: 2 წელი
საიტზე იხდით მთლიან, დანაზოგით გათვალისწინებულ თანხას!
- პროდუქციის მიღება თბილისში ხდება 2-3 სამუშაო დღეში
- რეგიონებში 5 სამუშაო დღის ინტერვალში.
- ყიდვისას მისამართის ველში აუცილებელია ქალაქისა და მისამართის მითითება, სადაც გსურთ ნივთის მიღება
- ნივთის დაბრუნება და შაბათ-კვირას ნივთის მიწოდება არ ხდება
- დაგვიკავშირდით: 032 2 194 488 ან მოგვწერეთ ჰოთსეილის ფეისბუქ გვერდზე: facebook
ტელევიზორი Walton W32D120G დიაგონალი 81სმ
ღირებულება
დანაზოგი
400 ₾
დანაზოგის %
50%