.jpg)
გაიგეთ, რა გელოდებათ 14 ივლისს დაგეგმილ HR ბიზნეს სამიტზე
14 ივლისს, HR hub-ის ორგანიზებით, ბიოლში, წლის მთავარი HR მოვლენა, HR ბიზნეს სამიტი 2023 გაიმართება. სამიტი მეექვსედ ტარდება და როგორც ყოველთვის, მონაწილეებს ბევრ სიახლეს ჰპირდება
HR ბიზნეს სამიტის მთავარი თემა წელს გუნდურობა იქნება. რა შეუძლია გუნდურ სულისკვეთებას, რა არის საჭირო სწორი გუნდის ფორმირებაში და როგორ აისახება ეს ყველაფერი კომპანიის შედეგებზე. სწორედ ამ თემის გარშემო დაიგეგმა სპიკერების გამოსვლები და სხვადასხვა აქტივობა. სამიტზე ძალიან ბევრი სიახლეა დაგეგმილი. ჩატარდება აქტივობები, რომლებიც აქამდე არასდროს ყოფილა.
ღონისძიების ბოლოს ტრადიციულად ჩატარდება გათამაშება. სამიტზე Hotsale.ge მრავალფეროვან პრიზებს გაათამაშებს. აღსანიშნავია, რომ Hotsale.ge-ისა და HR Hub-ს მრავალწლიანი მეგობრობა აკავშირებს. ეს გახლავთ დანაზოგების ყველაზე დიდი ელექტრონული კომერციის პლატფორმა საქართველოში, რომელიც მასშტაბურ ღონისძიებებში ყოველთვის ჩართულია.
ცნობისთვის, Hotsale.ge დღეს ბაზარზე წარმოდგენილია 10 000 პარტნიორი კომპანიითა და 300 000 რეგისტრირებული მომხმარებლით. კომპანია უკვე 11 წელია, მხარს უჭერს ბიზნესს და მომხმარებლის ინტერესებს მაქსიმალურად ითვალისწინებს.
ვებგვერდის მომხმარებლები მუდმივად სარგებლობენ განსაკუთრებული დანაზოგით, კვების, თავის მოვლის, დასვენების, ჯანმრთელობის და სხვა სერვისებზე. Hotsale.ge-ის მუდმივად ერთგულ პარტნიორებს შორის არიან: Castello Mare Hotel & Wellness Resort, „ავერსის კლინიკა“, „ზუზუმბო“, „Gino paradise“, „ორბი ჯგუფი“, და ასობით სხვა, მომხმარებლების მიერ უკვე აღიარებული კომპანია.
შეგახსენებთ, რომ წლის მთავარი HR ღონისძიება 14 ივლისს, 15:00 საათზე დაიწყება.